INSTRUMENTBORD, ROSTFRITT, två avställningsytor.

3632794. INSTRUMENTBORD, ROSTFRITT, två avställningsytor.

Ytmått: 70x50 cm.
Höjd: 83 cm.
'Sjöbloms sjukvårdsutrustning AB'.

Smuts, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytmått: 70x50 cm.
Höjd: 83 cm.

Smuts, repor, bruksslitage.

Antal besök: 288