74 raka, längd 18 cm.
13 raka, längd 9 cm.
10 raka, längd 4,5 cm.
5 raka, längd 3,45 cm.
21 rak, längd 2,2 cm
33 kurvor. längd 19 cm.
23 kurvor, längd 24 cm.
13 kurvor, längd 10 cm.
8 kurvor, längd 4,5 cm.
6 elväxlar, dubbel korsning, längd 20 cm.
4 elväxlar vänster, längd 19 cm.
4 elväxlar höger, längd 19 cm.
8 kurvor, elskenor, längd 19 cm.
5 raka, elskenor, längd 18 cm.
2 raka, elskenor, längd 18 cm.
6 påsättningsskenor, längd 9 cm.
7 stoppskenor.
2 transformormatorer, 6123 samt 280.
12 plintar monterad på platta.
6 fördelarplattor 7069.
4 signalstolpar 5113
6 gatulysen.
24 socklar för nummer, 433G
Div kavel, kontakter, skruv mm.
1 järnvägsstation, Vau-pe 2064.
1 lagerbyggnad med lastramp.
1 perrong, Vau-pe 2116.
1 mindre kyrka.
4 mindre hus.
1 tom låda Märklin 3103 medföljer samt broschyrer.
Bruksslitage. Vissa mindre delar saknas och någon räls med bucklor. Elskenor med en klippt kabel.
74 raka, längd 18 cm.
13 raka, längd 9 cm.
10 raka, längd 4,5 cm.
5 raka, längd 3,45 cm.
21 rak, längd 2,2 cm
33 kurvor. längd 19 cm.
23 kurvor, längd 24 cm.
13 kurvor, längd 10 cm.
8 kurvor, längd 4,5 cm.
7 stoppskenor.
6 fördelarplattor 7069.
4 signalstolpar 5113
6 gatulysen.
24 socklar för nummer, 433G
1 lagerbyggnad med lastramp.
1 perrong, Vau-pe 2116.
1 mindre kyrka.
4 mindre hus.