FICKUR, spindelur, 2 st, John Ward London samt N. Lind London 17/1800-tal.

363250. FICKUR, spindelur, 2 st, John Ward London samt N. Lind London 17/1800-tal.

Diameter 6,3 - 6,5 cm.

Slitage, bucklor, emaljskador på urtavlorna, saknade och trasiga visare. Uret från N. Lind saknar glas. Reparationsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 6,3 - 6,5 cm.

Antal besök: 1 109