BYRÅ, 1800-talets senare del.

BYRÅ, 1800-talets senare del.
36325. BYRÅ, 1800-talets senare del.

4 lådor. Höjd 82 cm, längd 95 cm, bredd 52 cm.

Bruksslitage. Restaurerad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 744