NILS E BERGLUND. 2 st, bemålat trä, signerade a tergo samt "Komp. 1955".

363234. NILS E BERGLUND. 2 st, bemålat trä, signerade a tergo samt "Komp. 1955".

"Mau-mau", ca 31 x 24 cm.
"Flicka med sälgpipor", ca 29,5 x 22 cm.

Krackeleringar, lackbortfall, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Mau-mau", ca 31 x 24 cm.

Antal besök: 1 542