SKEDAR, 12 st, metall och glas. Sannolikt Ryssland.

36322. SKEDAR, 12 st, metall och glas. Sannolikt Ryssland.

Längd 11 cm.

Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 11 cm.

Skador, lagningar.

Antal besök: 513