BOKHYLLA, Carl Larssonstil, 1920-tal.

363223. BOKHYLLA, Carl Larssonstil, 1920-tal.

Vitmålad. Överdel med skåp. Överdel med spjälor.
Längd 60 cm, bredd 35 cm, höjd 160 cm.

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 559