PER-ERIK BÖCKLIN. Komposition. Litografi. Signerad och daterad -51. 69/150.

36321. PER-ERIK BÖCKLIN. Komposition. Litografi. Signerad och daterad -51. 69/150.

33 x 25 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 25 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 1 189