OVE WESSBOHN. Undervattenslandskap. Olja på pannå, bär signatur och daterad 50.

363202. OVE WESSBOHN. Undervattenslandskap. Olja på pannå, bär signatur och daterad 50.

Fiskar och sjöstjärna i grönskande undervattenslandskap. 32x38 cm, ram 41x47 cm.

Ytsmuts och krackelyr
Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts och krackelyr
Smärre färgbortfall.

Antal besök: 965