VIKSKÄRM, Kina, sidenmåleri 1900-tal.

363189. VIKSKÄRM, Kina, sidenmåleri 1900-tal.

Vikskärm, Kina
Tot Längd 160 cm
Höjd 88 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikskärm, Kina
Tot Längd 160 cm
Höjd 88 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 236