SKRIVBORDSLAMPA,jugend 1920-tal.

363170. SKRIVBORDSLAMPA,jugend 1920-tal.

Driven koppar.Bottenplatta med alabaster.
Höjd 39cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39cm.

Antal besök: 2 121