MATS RYDSTERN. TVÅ AKVARELLER.

3631558. MATS RYDSTERN. TVÅ AKVARELLER.

Komposition. Signerad. Bildmått: ca 30 x 22,5 cm. Rammått: ca 46,5 x 38,5 cm.
Komposition. Signerad och daterad 2001. Bildmått: ca 22,5 x 29,5 cm. Rammått: ca 39,5 x 46 cm.

Visst ramslitage.

Mats Rydstern (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst ramslitage.

Mats Rydstern (Född 1952)

Antal besök: 386