BYRÅ, teak, 1960-tal.

BYRÅ, teak, 1960-tal.
36315. BYRÅ, teak, 1960-tal.

Nyckel finns. Längd 79,5, bredd 41, höjd 70 cm.

Repor, hack, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
36315. BYRÅ, teak, 1960-tal.

Repor, hack, fanerskador.

Antal besök: 1 123