YNGVE EKSTRÖM. bord "lövet".

YNGVE EKSTRÖM. bord "lövet".
3631439. YNGVE EKSTRÖM. bord "lövet".

Höjd: 53 cm.
Längd: 115 cm.

Slitage. Märken, repor, fanérskador.

Yngve Ekström (1913–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 53 cm.
Längd: 115 cm.

Yngve Ekström (1913–1988)

Antal besök: 498