Gandolfi, halvplatta kamera från 1900-talets mitt med mahognykonstruktion och svart läderbälg, tillsammans med en Thornton Pickard Triple ”Imperial” Extension. (2).
Saknar linser och kan inte garantera att alla originaldelar är närvarande, allmänt slitage/märken, otestade och säljs som sett.