OLLE LANGERT. Färglitografi.

OLLE LANGERT. Färglitografi.
3631186. OLLE LANGERT. Färglitografi.

Fartyg. Signerad och numrerad 103/125ex
50x70 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x70 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 196