AFFISCH, OS München 1972.

AFFISCH, OS München 1972.
3631073. AFFISCH, OS München 1972.

Cirka 118 x 84 cm.

Bruksslitage, kantslitage, rester/skador efter tejp, hål efter häftstift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 118 x 84 cm.

Antal besök: 289