LORIOT (1923-2011). Två herrar i badet.

3630984. LORIOT (1923-2011). Två herrar i badet.

Loriot (egentligen Vicco von Bülow, 1923-2011), Två herrar i badet, brons, signerad ”Loriot” på sidan, numrerad och stämplad med gjuteristämpel 'ars mundi, exemplar 222/980, H x B x D ca. 18 x 16 x 8 cm.

Mindre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 1 036