BORDSPENDYL, 1800-tal, Hamburg.

3630357. BORDSPENDYL, 1800-tal, Hamburg.

Bredd 38,5 cm.
Djup 28,5 cm.
Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage, lös del. Ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 38,5 cm.
Djup 28,5 cm.
Höjd 38,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 312