ERIK JOHANSSON (FALKENBERG). Motiv från Les Beaux,Frankrike. Olja på pannå. Signerad och daterad -49.

36303. ERIK JOHANSSON (FALKENBERG). Motiv från Les Beaux,Frankrike. Olja på pannå. Signerad och daterad -49.

56 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 51 cm.

Antal besök: 1 389