MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil.

363028. MATSALSSKÅP, vitmålat, rokokostil.

Längd 120, bredd 50, höjd 190 cm.

Smärre färgslitage, samt 1 låda men invändig fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 053