SKÅL, silver, C g Hallberg. ca 450 gram.

363021. SKÅL, silver, C g Hallberg. ca 450 gram.

Invändigt förgylld. Diam 22 cm.

Repor samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt fläckar.

Antal besök: 874