FOTOGENLAMPA, gulmetall och glas, 1900-talets första hälft.

363017. FOTOGENLAMPA, gulmetall och glas, 1900-talets första hälft.

Höjd 42 cm inklusive glaskupa.

Bruksslitage
Glasrör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Glasrör saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 647