HÖGTALARE. "Jamo Compact 500". 4 stycken. 60-80 W.

3630011. HÖGTALARE. "Jamo Compact 500". 4 stycken. 60-80 W.

Mått: 20x16x25 cm.

Report, skav, sprucken plast på en högtalare, bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 20x16x25 cm.

Antal besök: 622