EBBE EBERHARDSON. "Smålandsgård", olja på uppklistrad duk, signerad "E,Eberhardson", 1900-talet s senare hälft.

363000. EBBE EBERHARDSON. "Smålandsgård", olja på uppklistrad duk, signerad "E,Eberhardson", 1900-talet s senare hälft.

25 x 35 cm.

Dukens uppklistring med smärre släpp.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 35 cm.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Antal besök: 1 003