SKEPPSLJUSSTAKE, mässing, 1900-tal.

3629939. SKEPPSLJUSSTAKE, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 19.5 cm. Diameter ca 15 cm.

Bruksskick, ytsmuts, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, ytsmuts, fläckar.

Antal besök: 231