BÈLA HRADIL. MAn med pipa. Olja på pannå. Signerad Hradil.

36295. BÈLA HRADIL. MAn med pipa. Olja på pannå. Signerad Hradil.

29 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 24 cm.

Antal besök: 1 254