VINGLAS, tenn. 24 delar. Norge, 1900-tal.

362940. VINGLAS, tenn. 24 delar. Norge, 1900-tal.

12 vinglas.
12 starkvinglas.

Bruksslitage. Bucklor, några glas med grövre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas.
12 starkvinglas.

Antal besök: 4 277