PARTI KERAMIK, 3 delar, Gunnar Nylund, Marianne Westman samt Royal Copenhagen.

362905. PARTI KERAMIK, 3 delar, Gunnar Nylund, Marianne Westman samt Royal Copenhagen.

Tvådelad kanna, Gunnar Nylund, Rörstrand, höjd ca 21 cm
Burk med trälock, "Mors godaste sylt", Marianne Westman, Rörstrand, höjd 15,5 cm
Askfat, med dekor av kräfta, Royal Copenhagen, längd 16.

Slitage, repor, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, skada.

Antal besök: 997