BORD, med lyrfot, Karl Johan-stil, 1900-tal.

362893. BORD, med lyrfot, Karl Johan-stil, 1900-tal.

Lejontassar. Med låda i sargen. Längd 48, bredd 40, höjd 65 cm.

Slitage, fanérskador, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 333