ROBOTDAMMSUGARE, Philips HomeRun FC9910/01.

362885. ROBOTDAMMSUGARE, Philips HomeRun FC9910/01.

Med fjärrkontroll.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fjärrkontroll.

Antal besök: 1 723