SKRIVBORD, Hörn.

SKRIVBORD, Hörn.
3628578. SKRIVBORD, Hörn.

Höjd:Ca 78 cm
Djup: 120/80 cm
Längd: 160 cm.

Fläckar,Repor. Bruksslitage. Avslipat hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!
3628578. SKRIVBORD, Hörn.

Höjd:Ca 78 cm
Djup: 120/80 cm
Längd: 160 cm.

Antal besök: 436