VAS, stort cocktailglas, Sandra Rich.

3628419. VAS, stort cocktailglas, Sandra Rich.

Höjd ca 55 cm.
Diameter 26,5 cm.

Bruksslitage.
Fläckar, repor, beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm.
Diameter 26,5 cm.

Bruksslitage.
Fläckar, repor, beläggning.

Antal besök: 301