Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ARVID NILSSON. Stugan, akvarell, signerad.
362826. ARVID NILSSON. Stugan, akvarell, signerad.
27 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
1 186