GUCCI, 3 stycken väskor, vintage 1980-tal.

3628189. GUCCI, 3 stycken väskor, vintage 1980-tal.

Shopper tote bag, axelremsväska samt necessär i monogrammönstrad kanvas med detaljer i marinblått svinläder. Tote ca 37x32x10 cm exl handtag.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 122