Gretsch Squareneck dobro G9230.

3628031. Gretsch Squareneck dobro G9230.

Mörkbetsad. Fishman Pickup installerad.

Mycket bra skick. Inga skador eller lagningar.
Extra fäste för gitarrband monterat på huvudet.
Inget case.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inget case.

Scandinavian Music & Design Auctions
Antal besök: 455