TRÅDARBETEN, 11 delar, bland annat cyklar, korgar, 1900-tal.

362796. TRÅDARBETEN, 11 delar, bland annat cyklar, korgar, 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat 2 cyklar, korgar med porslinsfat, grytunderlägg.
Cyklarnas höjd 10,5 - 14 cm.

Slitage, skador, rostanlupet. Porslinsfat med lagningar, 2 korgar saknar fat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cyklarnas höjd 10,5 - 14 cm.

Antal besök: 820