TORRNÅLSKOMPASS i schatull, 1800-tal.

3627433. TORRNÅLSKOMPASS i schatull, 1800-tal.

Mått inkl låda ca 17,5x17,5x13 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 469