FRITZ ROSENTHAL. VInterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 33.

362729. FRITZ ROSENTHAL. VInterlandskap, olja på duk, signerad och daterad 33.

ca 62 x 90 cm.

Nikotinbeläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 62 x 90 cm.

Nikotinbeläggning.

Antal besök: 1 201