BENGT CRANTZ. Olja på duk, "Förmiddag Kåselberga", signerad.

362726. BENGT CRANTZ. Olja på duk, "Förmiddag Kåselberga", signerad.

50 x 55 cm.

Bruksslitage samt slitage längs kanter.

Bengt Crantz (1916–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 55 cm.

Bengt Crantz (1916–2000)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 201