BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

362723. BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal.

Total höjd 47 cm.

Funktion ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.
Lampskärm med micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 47 cm.

Funktion ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.
Lampskärm med micronagg.

Antal besök: 764