FOLKE WILHELMSSON-BERG. Båtar vid kaj, olja på duk, signerad.

362720. FOLKE WILHELMSSON-BERG. Båtar vid kaj, olja på duk, signerad.

ca 55 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 55 x 65 cm.

Antal besök: 1 608