BESTICKSERVIS, silver, 84 delar, "Svensk spetsig". Vikt ca 2750 gram.

3627206. BESTICKSERVIS, silver, 84 delar, "Svensk spetsig". Vikt ca 2750 gram.

12 matskedar, längd 21,5 cm,
1 sked, längd 20,5 cm,
12 bordsgafflar, längd 18 cm,
18 bordsskedar, längd 18 cm,
12 bordsknivar, längd 21,5 cm,
12 teskedar, längd 12,5 cm,
12 kaffeskedar, längd 12 cm,
3 smörgåsgafflar, längd 14,5 cm,
serveringssked, längd 19 cm samt
såssked, längd 17 cm.

Repor, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 matskedar, längd 21,5 cm,
1 sked, längd 20,5 cm,
12 bordsgafflar, längd 18 cm,
18 bordsskedar, längd 18 cm,
12 teskedar, längd 12,5 cm,
12 kaffeskedar, längd 12 cm,
såssked, längd 17 cm.

Repor, ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vitrin 3 (silver)
Antal besök: 208