SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

362717. SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

Surrealistisk komposition. Signerad och numrerad 141/150 ex.
45x60 cm. Daterad 1986.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x60 cm. Daterad 1986.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 016