MATTA, röllakan, Judith Johansson,"Kopparklinten", signerad JJ.

362711. MATTA, röllakan, Judith Johansson,"Kopparklinten", signerad JJ.

Formgiven 1952. Signerad. 245x170 cm.

Ena kortsida med påsydd franskant. Andra kortsida med avklippta fransar. Långsidans kant på vänster och högersida med skada. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 409