KLAFFBORD, ek, fyra klaffar, hyllplan, 1900-tal.

362693. KLAFFBORD, ek, fyra klaffar, hyllplan, 1900-tal.

Höjd 76 cm.
Bordsskiva 54x54 cm, uppfällda klaffar 75x75 cm.
Vikt = 13,2 kg.

Mindre fläckar och mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Vikt = 13,2 kg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 608