THORENS/TANDBERG SKIVSPELARE.

THORENS/TANDBERG SKIVSPELARE.
3626432. THORENS/TANDBERG SKIVSPELARE.

TD 165, längd 43cm, höjd 15cm, bredd 35cm.

Bruksslitage, lock med repor, för funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 450