BOCKBORD, allmogestil, 1900-tal.

362606. BOCKBORD, allmogestil, 1900-tal.

Vitmålat underrede, skiva av oljad furu.
Längd 120 cm, bredd 76 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 551