KLÄDSKÅP, vitmålat, 1900-talets början.

36258. KLÄDSKÅP, vitmålat, 1900-talets början.

Nyckel finns, längd 80,5, bredd 47, höjd 176 cm.

Slitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverat.

Antal besök: 951