SOFFBORD med utdragsskiva, 1950/60-tal.

362575. SOFFBORD med utdragsskiva, 1950/60-tal.

Troligen Engström & Myrstrand, Tingströms.
Höjd 53 cm, bredd 60 cm, längd 148(176) cm.

Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, fläckar.

Antal besök: 4 813